Giymek güzel, ama ilkbahar ve yaz aylarında biraz renkli.

Corona’nın patlamasından önce, ailemle birlikte yemek yemek, gülmek ve konuşmak için bir araya geldik, ama bu yıl Corona’ya odaklanmak zorunda kaldım, elbette, dinlenmek çok güzeldi.

En kısa sürede kalabalık tatil manzarasını yeniden hissetmek istiyorum. Tatil sezonunda düşünmediğim kadar heyecanlıydım, ama son kar yağışı sırasında çocuklara ördek şeklinde bir kartopu yapan bir oyuncak sunacağımı düşündüm, ama geç olsa bile satın almalıydım.

Çocuklar tekrar konuştuğu için çok üzgünüm, kar eridi ve hava daha sıcak hale geldi ve onaylanan personel geçen yıldan daha iyi bir yıl olacak kadar azalacak. Maskesiz 레플리카 çıkıp Korona’ya gitmek istiyorum.

Doğmadan önce planladığım bir yurtdışı gezisine gitmek istiyorum. Sıcak bir tatil yeri ve yakında bir tatil. Birçoğunuz, 2020’nin çok fazla beklentiyle başladığını, ancak kişisel olarak çok zor bir yıl olduğunu söylersiniz.

Korona’yı yenmeye gittiğimde, maske takın ve kişisel hijyeninize dikkat edin! Japonya’da, Youtuber binlerce insanla temasa geçti ve sonunda olumluydu.

Umarım bu büyük dalgalara neden olan bir adamın ahlaksız davranışından cezalandırılırsın. Hadi gidelim! Tatilden sonra rutin olarak geri döndüm.

İşte hikayen! Bugün tanıtılacak öğeler çok zarif ve kadınsı marka Van Cliff Appel’in ikonik saati Alhambra! 1968’de ilk kez Alhambra koleksiyonu Lucky gerçek motifiyle tasarlandı.
Tasarımlı ve boyutta.

Çağın ötesinde şanslı bir simge motifinden yapılmış bir koleksiyondur ve nadir malzemeler kullanır, bu nedenle mücevherlerle uyumlu ve harika koleksiyonlar göstermeye devam eder.

Zarif sarı altın kasadan yapılmıştır. Rose Gold Vesel yuvarlak bir detaya sahiptir: zarif ve lüks bir cazibe oluşturmak için renkli Kiyoche Sarı Altın kadranlar kurulur.

İyi şov. Büyüklük, üstelleri kaybetti. Sadece sevimli bir cep telefonu. Marka logosu ve indeksleri ihmal edilir. Aslında, davaya baksanız bile.

Logonun bir ürün olup olmadığını görebiliyorum, bu yüzden atladım. Beyaz, mat bir şekilde cilalanmış, van Cliff Appel logosuyla oyulmuş, kuvars saati, özellikle de kadınlar tarafından yönetilebilir.

Bu, Van Cliff Appel’i simgeleyen bir imza ürünüdür ve bu ürünü Hong Kong fast-cover aracılığıyla satın aldım, özellikle de Nexley’i çok fazla görüyorum, ancak boyun rahatsızlığından hoşlanmıyorum.

Biraz daha pahalıydı ama saat kesinlikle daha pahalıydı. Sütunlar, zevklerinize bağlı olarak beyazdan pembeye, kırmızıya ve şarap rengine kadar değişebilir.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 항목은 *(으)로 표시합니다